Sprzedaż nieruchomości Gdańsk

sprzedaż nieruchomości TrójmiastoMieszkania na sprzedaż Gdańsk to idealna inwestycja dla osób, które kochają pomorze i lubią spędzać wolne chwile w otoczeniu morskiej bryzy. Spacery na plaży niezależnie od pogody i pory roku przyciąga rocznie tysiące turystów. Jeśli chcesz kupić nieruchomość na terenie Gdańska, zapraszamy do owocnej współpracy!

Domy na sprzedaż w Gdańsku — zainwestuj w swoją nieruchomość!

Kupowanie domu to nie lada wyzwanie, dlatego jako agenci nieruchomości staramy się wskazać odpowiednią drogę i pomóc we wszystkich kwestiach związanych z kupnem mieszkania.

Marzy Ci się dom w niedalekiej odległości od morza, a może wolisz centrum miasta, dlatego stara kamienica to idealny wybór dla Ciebie? Niezależnie od upodobań, zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy nie wiedzą, od czego zacząć, szukając swojego lokum w Gdańsku.

Duża ilość ogłoszeń w internecie, brak ich wiarygodności i 100% pewności, prowadzi do wielu pytań potencjalnych kupców. Nie chcąc tracić czasu na szukanie idealnego mieszkania, pozwól, że my zrobimy to za Ciebie!

Etapy współpracy z agentem nieruchomości przy kupnie mieszkania na sprzedaż w Gdańsku

Na pierwszym spotkaniu staramy się dokładnie określić zakres poszukiwań i zawęzić go do minimum, tak aby każda nieruchomość znaleziona przez nas przynajmniej w 80% była adekwatna do wymagań klienta.

Bierzemy pod uwagę między innymi:

  • lokalizację,
  • metraż nieruchomości,
  • rok powstania budynku,
  • rodzaj ogrzewania,
  • ilość pokoi i łazienek,
  • obecność balkonu, tarasu, garażu, komórki lokatorskiej,
  • budżet.

Po znalezieniu przez nas ofert i sprawdzeniu ich wiarygodności umawiamy się na spotkanie z właścicielem na obejrzenie lokalu. Na tym etapie może dojść także do negocjacji ceny, jeśli mieszkanie będzie atrakcyjne dla klienta. Współpracujemy także z deweloperami, dlatego, jeśli zależy Ci na nieruchomości z pierwotnego rynku, jesteśmy w stanie znaleźć idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny z pięknym widokiem lub tarasem, w zależności, na czym Ci najbardziej zależy.

Po decyzji na zakup przygotujemy niezbędne dokumenty i jeszcze raz dokładnie sprawdzimy, czy nieruchomość nie ma ukrytych wad, problemów prawnych czy zadłużeń.

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie lub dom w Gdańsku?

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do osób, które chcą kupić nieruchomość, ale także dla tych, których interesuje sprzedaż mieszkania lub domu w Gdańsku.

Świadczymy usługi związane z przejęciem lokalu i przygotowaniem oferty sprzedażowej. Przez to właściciel nie musi tracić czasu na aktualizowanie ogłoszeń na stronach internetowych, rozmowach z potencjalnymi klientami czy też oprowadzanie po domu lub mieszkaniu zainteresowanych.

Skup nieruchomości pozwolił nam zdobyć doświadczenie i nieustannie się rozwijać. Negocjujemy przez to coraz lepsze oferty dla naszych klientów. Zapraszamy do owocnej współpracy!

Poznaj więcej szczegółów na temat:

Sprzedaż nieruchomości Gdańsk – Zapraszamy do kontaktu

Facebook