Perła House – nieruchomości w Trójmieście

nieruchomości TrójmiastoNasza firma została założona w 2018 roku, w Gdyni. Właścicielem firmy jest Marcin Rembisz, który posiada bogate doświadczenie w skupie i sprzedaży mieszkań, domów i działek oraz innych nieruchomości.

Każda transakcja jest dla nas okazją do powiększania doświadczeń we współpracy z Klientem. Z każdej transakcji na rynku nieruchomości czerpiemy naukę, ponieważ uważamy, że w branży nieruchomości należy cały czas się rozwijać, poszerzać horyzonty i podejmować nowe wyzwania. Dzięki temu z każdym dniem nasza pozycja na rynku trójmiejskich nieruchomości staje się coraz bardziej ugruntowana.

Skup i sprzedaż nieruchomości to dla nas pasja, dlatego chętnie uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach, targach czy konferencjach.

Nie sztuką jest kupić lub sprzedać mieszkanie, dom czy działkę – sztuką jest zrobić to dobrze i z satysfakcją dla obu stron.

Doświadczenie – pasja – rozwój

Trójmiasto to nasz dom

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące nieruchomości w Gdyni, Gdańsku, Sopocie czy Rumi, Redzie i Wejherowie.

Nasz zespół to osoby mieszkające w Trójmieście od dziecka, a więc trójmiejski rynek nieruchomości znamy jak własną kieszeń.

Facebook