Skup nieruchomości: mieszkania, domy i działki

skup nieruchomości TrójmiastoW dzisiejszych czasach wcale nie jest łatwo sprzedać mieszkanie bezpiecznie i na satysfakcjonujących warunkach. Agencje nieruchomości windują swoje prowizje, kontrahenci próbują wykorzystać niewiedzę sprzedającego, a ilość formalności może przerażać i zniechęcać.

Sami wielokrotnie próbowaliśmy sprzedać mieszkanie, dlatego doskonale wiemy z jakimi zawiłościami wiąże się proces sprzedaży mieszkania, domu czy działki. Nasze osobiste doświadczenia postanowiliśmy przekuć w główną zaletę i zawodowo pomagać Klientom w sprzedaży mieszkania na jak najbardziej korzystnych warunkach.

Naszym Klientom oferujemy skup nieruchomości za gotówkę, na uczciwych i jasno określonych warunkach. Transakcję możemy zrealizować nawet w ciągu 24 godzin.

Skupujemy mieszkania zadłużone, mieszkania do remontu czy zupełnie nowe nieruchomości.

W jaki sposób działamy?

Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie i staramy się ograniczyć do minimum formalności.
✅ Kontakt telefoniczny z właścicielem mieszkania
✅ Ocena stanu prawnego
✅ Wycena nieruchomości
✅ Umówienie wizyty

 

Skupujemy mieszkania w Gdyni, Gdańsku, Sopocie

Działamy na terenie Trójmiasta i tzw. Małego Trójmiasta Kaszubskiego (Rumia, Reda i Wejherowo). Skup nieruchomości najchętniej realizujemy w wymienionych lokalizacjach, ale jesteśmy otwarci na kupno mieszkań, domów i działek w całym województwie pomorskim.

W przypadku innych lokalizacji – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Gwarantujemy, że skup nieruchomości realizujemy przy minimum formalności, sprawnie, uczciwie i profesjonalnie.

Zachęcamy do współpracy i kontaktu z naszą firmą.

 

Facebook